czytaj
Ogólne

Polowanie na meble

Dzięki uprzejmości Pana Stanisława, mogliśmy porozglądać się po zakamarkach starej fabryki Heinzla i wypożyczyć meble do naszego projektu. Zebrała się nas cała gromada, bo na tę wycieczkę zaprosiliśmy gości (nam zależało na sile fizycznej, a gościom na zwiedzaniu egzotycznego obiektu, tak więc nastąpiła wymiana:-).

Niektóre pomieszczenia przechowały dla nas zakurzone skarby sprzed dobrych kilku dekad. Upolowaliśmy kilkanaście starych foteli, krzeseł, szaf, solidny wieszak do szatni, przemysłowy zegar, a także całkiem sprawne pianino, które będzie do Bajkonura pasowało jak ulał – trudno sobie wyobrazić świetlicę artystyczną bez tego klasycznego instrumentu.

Znaleźliśmy też dziwaczny, obrotowy zydel z oparciem i podnóżkiem, przypominający narzędzie tortur albo element scenografii z filmu „12 małp”, a także grube księgi z wielkimi tabelami, w których będziemy prowadzić buchalterię związaną z udostępnianiem sal.

Bardzo się to wszystko przyda – dzięki starym przedmiotom, Bajkonur będzie miał niepowtarzalny charakter.

Dyskusja

Możliwość komentowania jest wyłączona.

SALE PRÓB W ŁODZI

BAJKONUR to trzy nowoczesne sale prób i nagrań w Łodzi, stworzone od podstaw z myślą o muzykach. Każda sala prób jest wyposażona w sprzęt, wentylowana i zaadaptowana akustycznie. Zobacz ofertę...

KONTAKT

PIŁSUDSKIEGO 135, 92-318 ŁÓDŹ
facebook.com/bajkonur
e-mail: info@bajkonur.pl
Telefon : 603-091-791

Studio Nagrań SoyuzStudio

Kamil Łazikowski 603 091 791
soyuzstudio@gmail.com
www.soyuzstudio.com

Jak do nas trafić?

Wi-Ma

Jesteśmy częścią strefy działań alternatywnych WI-MA. Więcej o tym miejscu przeczytasz na stronie wi-ma.org.

Jak do nas trafić?