czytaj
Budowa

Zaczynamy budować!

Do tej pory główne czynności to różne warianty odejmowania: wyburzanie, usuwanie, wycinanie. Od dzisiaj zaczęliśmy również dodawać. Pomieszczenie WC powoli wyłania się z niebytu. Hydraulicy uporali się z zasilaniem w wodę, a nasza ekipa zamontowała kanalizację i otynkowała ściany. W przyszłym tygodniu murowanie, osadzanie futryn, malowanie. Następnie montaż wyposażenia sanitarnego oraz bryły o ciekawych gabarytach – wielkiego, przemysłowego okapu, który w nowych barwach trafi na swoje pierwotne miejsce i pomoże zadbać o dobrą atmosferę :-)

Wygląda na to, że idea Bajkonura podoba się nie tylko nam – uzyskaliśmy bardzo dużą zniżkę na materiały budowlane, o czym będziemy zapewne jeszcze pisać, aby należycie podziękować dostawcy. Duże zakupy już wkrótce.

Poza dokańczaniem łazienki, przyszły tydzień poświęcimy na prace w części „barowej” oraz ostatecznym przygotowaniem do malowania całości posadzek, ścian i sufitów w otwartej przestrzeni.

Stara „Wałkownia” powoli zaczyna zamieniać się w Bajkonur…

Dyskusja

Możliwość komentowania jest wyłączona.

SALE PRÓB W ŁODZI

BAJKONUR to trzy nowoczesne sale prób i nagrań w Łodzi, stworzone od podstaw z myślą o muzykach. Każda sala prób jest wyposażona w sprzęt, wentylowana i zaadaptowana akustycznie. Zobacz ofertę...

KONTAKT

PIŁSUDSKIEGO 135, 92-318 ŁÓDŹ
facebook.com/bajkonur
e-mail: info@bajkonur.pl
Telefon : 603-091-791

Studio Nagrań SoyuzStudio

Kamil Łazikowski 603 091 791
soyuzstudio@gmail.com
www.soyuzstudio.com

Jak do nas trafić?

Wi-Ma

Jesteśmy częścią strefy działań alternatywnych WI-MA. Więcej o tym miejscu przeczytasz na stronie wi-ma.org.

Jak do nas trafić?

%d blogerów lubi to: