Off Course Marek Kądziela!

Długo nie pisaliśmy, bo ciągłe pisanie i czytanie o remoncie jest bardzo męczące :-) Remont w każdym razie jeszcze się przeciąga, ale zmierzamy już powoli ku wielkiemu finałowi. Ale miało być o czym innym… dzisiaj mamy dla Was małe ogłoszenie. A nawet dwa!

Po pierwsze, uruchamiamy off>course – wspólny szyld dla wszystkich naszych bajkonurowych działań edukacyjnych. Logo off>course będzie wyglądało tak:

off>course

Po drugie, jako pierwszy projekt pod tą etykietą od listopada 2011 wystartuje muzyczna Szkoła Marka Kądzieli, jednego z najciekawszych awangardowych jazzmanów w Polsce. W szkole Marka, prowadzonej w Bajkonurze, będzie można się nauczyć uniwersalnych dla całej muzyki popularnej zasad harmonii, improwizacji i komunikacji z innymi muzykami, a także popracować nad słuchem, poczuciem rytmu i repertuarem. Będzie można pograć z innymi, a także oswoić się ze studiem nagraniowym. Marek Kądziela przy pracy wygląda tak:

Marek Kądziela

Rekrutacja już otwarta, na zgłoszenia czekamy do 16 października – warto się pospieszyć. Szczegółowe informacje o szkole i jej twórcy znajdziesz tutaj. Warto również przeczytać wywiad z Markiem w magazynie Jazz Forum.

My się już wszyscy zapisaliśmy… będziemy grać, aż się będzie kurzyło! :-)