czytaj
Off Course

Off Course Marek Kądziela!

Długo nie pisaliśmy, bo ciągłe pisanie i czytanie o remoncie jest bardzo męczące :-) Remont w każdym razie jeszcze się przeciąga, ale zmierzamy już powoli ku wielkiemu finałowi. Ale miało być o czym innym… dzisiaj mamy dla Was małe ogłoszenie. A nawet dwa!

Po pierwsze, uruchamiamy off>course – wspólny szyld dla wszystkich naszych bajkonurowych działań edukacyjnych. Logo off>course będzie wyglądało tak:

off>course

Po drugie, jako pierwszy projekt pod tą etykietą od listopada 2011 wystartuje muzyczna Szkoła Marka Kądzieli, jednego z najciekawszych awangardowych jazzmanów w Polsce. W szkole Marka, prowadzonej w Bajkonurze, będzie można się nauczyć uniwersalnych dla całej muzyki popularnej zasad harmonii, improwizacji i komunikacji z innymi muzykami, a także popracować nad słuchem, poczuciem rytmu i repertuarem. Będzie można pograć z innymi, a także oswoić się ze studiem nagraniowym. Marek Kądziela przy pracy wygląda tak:

Marek Kądziela

Rekrutacja już otwarta, na zgłoszenia czekamy do 16 października – warto się pospieszyć. Szczegółowe informacje o szkole i jej twórcy znajdziesz tutaj. Warto również przeczytać wywiad z Markiem w magazynie Jazz Forum.

My się już wszyscy zapisaliśmy… będziemy grać, aż się będzie kurzyło! :-)

Dyskusja

Możliwość komentowania jest wyłączona.

SALE PRÓB W ŁODZI

BAJKONUR to trzy nowoczesne sale prób i nagrań w Łodzi, stworzone od podstaw z myślą o muzykach. Każda sala prób jest wyposażona w sprzęt, wentylowana i zaadaptowana akustycznie. Zobacz ofertę...

KONTAKT

PIŁSUDSKIEGO 135, 92-318 ŁÓDŹ
facebook.com/bajkonur
e-mail: info@bajkonur.pl
Telefon : 603-091-791

Studio Nagrań SoyuzStudio

Kamil Łazikowski 603 091 791
soyuzstudio@gmail.com
www.soyuzstudio.com

Jak do nas trafić?

Wi-Ma

Jesteśmy częścią strefy działań alternatywnych WI-MA. Więcej o tym miejscu przeczytasz na stronie wi-ma.org.

Jak do nas trafić?

%d blogerów lubi to: