czytaj
Wydarzenia

3 x Tubis Trio w Bajkonurze

Zapowiada się kolejne ciekawe i nietypowe wydarzenie w Bajkonurze – ponownie sprawa nie do przegapienia! Zapraszamy na unikalną, trzydniową sesję koncertową Maciej Tubis Trio, która odbędzie się w naszych pofabrycznych przestrzeniach w dniach 10, 11 i 12 stycznia. W składzie trio niezmiennie Maciej Tubis (fortepian), Marcin Lamch (kontrabas) i Przemek Pacan (perkusja).

Trzy koncerty/improwizacje Maciej Tubis Trio mają przygotować materiał na nową płytę zespołu. Otwarta i niemal interaktywna formuła spotkań pozwoli na swobodne poszukiwania najlepszej formy dla nowych i starych utworów trio. Całkowicie improwizowane fragmenty będą stanowiły zalążek i rozwinięcie tworzonych kompozycji. Przestrzeń, swobodny oddech, trans, emocje – doświadczenie znane artystom i twórcom, które publiczność w trakcie koncertów próbuje im „wykraść”.

Warto wspomnieć, że trio nie koncertowało w minionym roku w Łodzi, a styl zespołu ewoluuje i staje się jeszcze bardziej rytmiczny i wyrazisty, o czym wspominał sam Maciej Tubis we wczorajszej wieczornej audycji „Starter” Sławka Maciasa w Radio Łódź. Tym większą gratką dla publiczności są owe trzy kolejne wieczory – trzy części pewnej wspólnej podróży.

Ze względu na improwizowaną naturę muzyki Maciej Tubis Trio, każdy koncert będzie miał inną dramaturgię, w inny sposób wydobędzie emocje i magię chwili. Materiał będzie ewoluował z wieczoru na wieczór, dlatego warto być na wszystkich trzech spotkaniach. Dodatkową niespodzianką jest gość specjalny – w drugim dniu cyklu (11 stycznia) do trio dołączy uznany gitarzysta i kompozytor, Marek Kądziela.

3x Tubis Improwizacja/Kompozycja w swoim założeniu ma połączyć w jednym miejscu muzyków i publiczność, twórców i recenzentów, a przede wszystkim zagwarantować niemal namacalne uczestnictwo w narodzinach NOWEGO.

Więcej informacji:

Dyskusja

Możliwość komentowania jest wyłączona.

SALE PRÓB W ŁODZI

BAJKONUR to trzy nowoczesne sale prób i nagrań w Łodzi, stworzone od podstaw z myślą o muzykach. Każda sala prób jest wyposażona w sprzęt, wentylowana i zaadaptowana akustycznie. Zobacz ofertę...

KONTAKT

PIŁSUDSKIEGO 135, 92-318 ŁÓDŹ
facebook.com/bajkonur
e-mail: info@bajkonur.pl
Telefon : 603-091-791

Studio Nagrań SoyuzStudio

Kamil Łazikowski 603 091 791
soyuzstudio@gmail.com
www.soyuzstudio.com

Jak do nas trafić?

Wi-Ma

Jesteśmy częścią strefy działań alternatywnych WI-MA. Więcej o tym miejscu przeczytasz na stronie wi-ma.org.

Jak do nas trafić?

%d blogerów lubi to: