Piotr Zielewski: sesje zdjęciowe dla muzyków w Bajkonurze

Gratka dla wszystkich muzyków związanych z Bajkonurem: organizujemy promocyjne sesje zdjęciowe dla zespołów zainteresowanych rozwijaniem swojego wizerunku!

Przy współpracy z Bajkonurem fotografik Piotr Zielewski realizuje sesje zdjęciowe – muzycy nie ponoszą żadnych kosztów, jedynym wkładem własnym jest poświęcony czas od jednej do dwóch godzin. W zależności od charakteru sesji, zespół otrzymuje jedno lub więcej obrobionych zdjęć do użytku niekomercyjnego (strona internetowa, profil MySpace, profil Facebook, itd.). Sesje odbywać się będą w niezbadanych przestrzeniach Bajkonura.

Piotr Zielewski o sobie samym

Jestem działającym w Polsce fotografikiem i retuszerem – samoukiem. Koncentruję się na dwóch pod wieloma względami różnych formach fotografii – lifestyle i konceptualnej. Światło jest dla mnie najważniejsze oraz filozofia „im mniej tym lepiej”. Dzięki technologii moja wyobraźnia ma swobodę ekspresji, z drugiej strony fotografuję również styl życia, co polega na chwytaniu chwili, bo to emocje budują obrazy. Tworzenie takich zdjęć oznacza dla mnie wywoływanie emocji.

Więcej (blog+portfolio): www.zielewski.com

Jak się zgłosić?

Chętni „bajkonurowcy” proszeni są o zgłaszanie swego zainteresowania mailowo na adres info@bajkonur.pl.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, oferta skierowana do zespołów, które zagrały co najmniej cztery próby w Bajkonurze.