Iza Lach Project w Bajkonurze

Jesteśmy, jesteśmy! Wracamy po kilku tygodniach wakacyjnego letargu i od razu z następującymi wiadomościami: w ramach wspólnego projektu Izy Lach i Snoop Dogga (a właściwie Snoop Liona), w Bajkonurze kręcone były sceny do teledysków i zapowiadanego na końcówkę 2012 filmu „Birds of a feather” tych dwojga artystów.

Rolę zagrało również Studio Soyuz oraz pandyrektorstudia Kamil. Miło było gościć amerykańsko-polską ekipę filmową – poiliśmy ich naszą kawą z ekspresu, a w zamian za to podbieraliśmy kanapki z cateringu. Oby więcej w Łodzi takich akcji (tzn. muzyczno-filmowych, nie z podbieraniem kanapek;-). Fajnie zobaczyć nasze miasto oczami przyjezdnych – okazuje się być równie inspirujące jak inne, znacznie sławniejsze miejsca na świecie. Woodge? Wooch? Łódź!

Kilka scen kręcono też w jednej z hal przędzalni kompleksu Widzewskiej Manufaktury. W ogóle w sąsiedztwie Bajkonura coraz więcej kultury – otwierają się kolejne pracownie artystyczne (np. Mistrzowie Zmianowi), ciągle kręcone są różne filmy (od teledysków po kryminały). Miejmy nadzieję, że wkrótce powstanie nowa strona internetowa, która ładnie i obrazowo przedstawi te wszystkie inicjatywy. Nie omieszkamy o tym poinformować.