czytaj
Ogólne

Iza Lach Project w Bajkonurze

Jesteśmy, jesteśmy! Wracamy po kilku tygodniach wakacyjnego letargu i od razu z następującymi wiadomościami: w ramach wspólnego projektu Izy Lach i Snoop Dogga (a właściwie Snoop Liona), w Bajkonurze kręcone były sceny do teledysków i zapowiadanego na końcówkę 2012 filmu „Birds of a feather” tych dwojga artystów.

Rolę zagrało również Studio Soyuz oraz pandyrektorstudia Kamil. Miło było gościć amerykańsko-polską ekipę filmową – poiliśmy ich naszą kawą z ekspresu, a w zamian za to podbieraliśmy kanapki z cateringu. Oby więcej w Łodzi takich akcji (tzn. muzyczno-filmowych, nie z podbieraniem kanapek;-). Fajnie zobaczyć nasze miasto oczami przyjezdnych – okazuje się być równie inspirujące jak inne, znacznie sławniejsze miejsca na świecie. Woodge? Wooch? Łódź!

Kilka scen kręcono też w jednej z hal przędzalni kompleksu Widzewskiej Manufaktury. W ogóle w sąsiedztwie Bajkonura coraz więcej kultury – otwierają się kolejne pracownie artystyczne (np. Mistrzowie Zmianowi), ciągle kręcone są różne filmy (od teledysków po kryminały). Miejmy nadzieję, że wkrótce powstanie nowa strona internetowa, która ładnie i obrazowo przedstawi te wszystkie inicjatywy. Nie omieszkamy o tym poinformować.

Dyskusja

Możliwość komentowania jest wyłączona.

SALE PRÓB W ŁODZI

BAJKONUR to trzy nowoczesne sale prób i nagrań w Łodzi, stworzone od podstaw z myślą o muzykach. Każda sala prób jest wyposażona w sprzęt, wentylowana i zaadaptowana akustycznie. Zobacz ofertę...

KONTAKT

PIŁSUDSKIEGO 135, 92-318 ŁÓDŹ
facebook.com/bajkonur
e-mail: info@bajkonur.pl
Telefon : 603-091-791

Studio Nagrań SoyuzStudio

Kamil Łazikowski 603 091 791
soyuzstudio@gmail.com
www.soyuzstudio.com

Jak do nas trafić?

Wi-Ma

Jesteśmy częścią strefy działań alternatywnych WI-MA. Więcej o tym miejscu przeczytasz na stronie wi-ma.org.

Jak do nas trafić?

%d blogerów lubi to: