Sean Noonan’s Brewed by Noon w/ Alex Marcelo – 18.10

Zapraszamy do Bajkonura na koncert nowojorskiego artysty Seana Noonana i jego gościa specjalnego – Alexa Marcelo. Duet wystąpi na naszej scenie w ramach jesiennej europejskiej trasy koncertowej „Bright World Which I Go”, promującej DVD pod tym samym tytułem.

Projekt Seana Noonana Brewed by Noon z udziałem Alexa Marcelo jest mieszanką styli Delta Blues, American Folk i Church Music, Punk/Jazz, Funk Rock oraz R&B. Nowy projekt w duecie może być także porównany do Cecila Taylora i Samuela Becketta poszukujących nocą dobrej barowej bójki. Prezentowane kompozycje o zmiennych kształtach, płynnie przechodzące od zwartych improwizacji do dźwiękowych pejzaży, opowiadają historie zaczerpnięte z amerykańskiego folkloru przy narracji perkusji w stylu „irlandzkiego bajkopisarza”.

  • Alex Marcelo – fortepian/fender rhodes/keyboard analogowy
  • Sean Noonan – perkusja/narracja/kompozycja

Gatunek muzyczny: Blues/Jazz/Rock/Narracja/Wolna Improwizacja

Alex Marcelo

Do udziału w promocji DVD „Bright World Which I Go” najnowszej mieszanki Brewed by Noon Sean Noonan zaprosił nowojorsko-dominikańsko-panamskiego pianistę Alexa Marcelo, który jest znany ze współpracy z takimi legendami muzyki jak Yusef Lateef, Malcolm Mooney (niemiecka grupa krautrockowa Can) i DJ Spinna (Eminem).

Informacje organizacyjne

Miejsce: Bajkonur

Czas: 18 października 2012 (czwartek), godz. 21:00

Wstęp: 25 zł (w dniu koncertu), 20 zł (przedsprzedaż w Bajkonurze)

Wydarzenie: www.facebook.com/events/144777889000364/