czytaj
Wydarzenia

NiemaTotAmtO – 9.11

NiemaTotAmtO to jedna z najciekawszych, a zarazem jedna z najbardziej efemerycznych formacji gitarowej alternatywy w Polsce. Powstali w 2003 roku w Goleniowie, jako perkusyjno- (Paweł TUNkiewicz) gitarowy (Radosław PieTUNow) duet posiłkujący się samplami z filmów. Zagrają w Bajkonurze w piątek, 9 listopada.

Już na dzień dobry wydali dwa dema („Łatwe piosenki”, „If You Want To Be My Friend Buy This CD And Make Me A Star”), które intensywnością i jakością wyprzedziły o lata świetlne nieudolne próby ksero rodzimych noisowców.

Ta niezwykła energia szybko została dostrzeżona przez towarzystwo Pink Punk i Maćka Miechowicza. Pierwsi zaprosili Niematotamto do swego grona, drugi zaproponował Pawłowi staż perkusisty w zespole Neuma. Obie grupy ruszyły we wspólną trasę i… o obu grupach ucichło.

Po latach milczenia, spowodowanych rozjazdami muzyków, Niematotamto atakuje z podwójną siłą, dając solidnego kopa w dupę wszystkim obwieszczającym śmierć rockandrolla. Ich wymarzony, oczekiwany od dawna debiut to kamień milowy w historii gitarowego grania. To konglomerat emocji, precyzji, lecz nade wszystko oryginalnego czadu. Nie ma co się silić na porównywanie Niematotamto do jakichkolwiek bendów. Niematotamto gra jak Niematotamto!

Szczegóły wydarzenia

BAJKONUR

9 listopada 2012, 20:00

Wstęp: 10 zł

Wydarzenie na Facebooku

Dyskusja

Możliwość komentowania jest wyłączona.

SALE PRÓB W ŁODZI

BAJKONUR to trzy nowoczesne sale prób i nagrań w Łodzi, stworzone od podstaw z myślą o muzykach. Każda sala prób jest wyposażona w sprzęt, wentylowana i zaadaptowana akustycznie. Zobacz ofertę...

KONTAKT

PIŁSUDSKIEGO 135, 92-318 ŁÓDŹ
facebook.com/bajkonur
e-mail: info@bajkonur.pl
Telefon : 603-091-791

Studio Nagrań SoyuzStudio

Kamil Łazikowski 603 091 791
soyuzstudio@gmail.com
www.soyuzstudio.com

Jak do nas trafić?

Wi-Ma

Jesteśmy częścią strefy działań alternatywnych WI-MA. Więcej o tym miejscu przeczytasz na stronie wi-ma.org.

Jak do nas trafić?

%d blogerów lubi to: