czytaj
Wydarzenia

WI-MA: Najbardziej alternatywny sylwester w mieście!

Przestrzeń Kultury Alternatywnej (PKA), Bajkonur, Spóła Działa, Mistrzowie Zmianowi i Pracownia OKO zapraszają na najbardziej alternatywną i postindustrialną imprezę sylwestrową w Łodzi. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w strefie WI-MA przy Piłsudskiego 135 :-)
Sounds 4 Unity - alternatywny sylwester w Łodzi (WI-MA)

Sylwester inny niż wszystkie

Na kilku scenach na trzech piętrach będzie można bawić się przy muzyce reggae i dub, serwowanej przez najlepsze polskie sound-systemy. Zagrają Roots Revival (Warszawa), Pandadread (Trójmiasto), Roots Vibracja (Białystok), Roots Melody Sound System oraz Jam Vibez, Jahnonymus, Jah Love, Lightman I i inni. Soundsystemy (jak sama nazwa wskazuje) mają swoje nagłośnienie i brzmienie — będą grały na zmianę przez całą noc. Spodziewamy się gości z całej Polski, a także z zagranicy!

A w Bajkonurze?

W Bajkonurze, który zamieni się w strefę chill-out, będzie można odpocząć, pooglądać animacje z łódzkiej Szkoły Filmowej i zjeść coś dobrego i niedrogiego, przygotowanego specjalnie na tę okazję przez znaną ze świetnej kuchni restaurację Ciągoty i Tęsknoty, na co dzień prowadzącą bajkonurowy bar.

Tej imprezy po prostu nie można przegapić. Uwaga, bilety sprzedają się jak świeże bułeczki, warto się więc pospieszyć – 20 zł w przedsprzedaży (PKA, Kawalerka, Bajkonur, Ciągoty i Tęsknoty), 35 zł na miejscu przed imprezą.

Więcej…

Organizator

PKA

Partnerzy

Mistrzowie Zmianowi

Spóła Działa

Pracownia OKO

Bajkonur

Restauracja Ciągoty i Tęsknoty

PWSFTviT

Dyskusja

Możliwość komentowania jest wyłączona.

SALE PRÓB W ŁODZI

BAJKONUR to trzy nowoczesne sale prób i nagrań w Łodzi, stworzone od podstaw z myślą o muzykach. Każda sala prób jest wyposażona w sprzęt, wentylowana i zaadaptowana akustycznie. Zobacz ofertę...

KONTAKT

PIŁSUDSKIEGO 135, 92-318 ŁÓDŹ
facebook.com/bajkonur
e-mail: info@bajkonur.pl
Telefon : 603-091-791

Studio Nagrań SoyuzStudio

Kamil Łazikowski 603 091 791
soyuzstudio@gmail.com
www.soyuzstudio.com

Jak do nas trafić?

Wi-Ma

Jesteśmy częścią strefy działań alternatywnych WI-MA. Więcej o tym miejscu przeczytasz na stronie wi-ma.org.

Jak do nas trafić?