czytaj
Wydarzenia

TFARUK Love Communication – 10.02

W niedzielę, 10 lutego o 20:30 zapraszamy na spontanicznie zorganizowany koncert poznańskiej formacji TFARUK Love Communication.
Tfaruk
Zespół TFARUK Love Communication powstał w 2007 roku w Poznaniu z inicjatywy Tomasza Ballaun – muzyka związanego wcześniej ze sceną yassową, założyciela Multiwitaminy i członka legendarnego Szelestu Spadających Papierków.

Zespół penetruje rejony szeroko pojętej muzyki improwizowanej, gdzie punktem wyjścia jest nowoczesny, transowy jazz. Muzycy wykorzystują niecodzienne instrumentarium – blachy, urządzenia mechaniczne i instrumenty etniczne, które w połączeniu z elektroniką, gitarą i sekcją rytmiczną generują energetyczną fuzję dźwięków.

W 2011, nakładem wytwórni Multikult Projecti, TFARUK wydał płytę z gościnnym udziałem Tymona Tymańskiego, Wojtka Mazolewskiego oraz Kuby Jankowiaka. Została ona zrealizowana przez Bartłomieja Frank ze Studio im. Alberta Hofmanna w Poznaniu.

W tej chwili, po reorganizacji towarzyskiej i artystycznej, zespół wraca do aktywnego oraz spontanicznego tworzenia a także grania.

 

Więcej…

10 lutego 2013 (niedziela), godz. 20:30
Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/131910426977957/
Wstęp: 15 zł

Dyskusja

Możliwość komentowania jest wyłączona.

SALE PRÓB W ŁODZI

BAJKONUR to trzy nowoczesne sale prób i nagrań w Łodzi, stworzone od podstaw z myślą o muzykach. Każda sala prób jest wyposażona w sprzęt, wentylowana i zaadaptowana akustycznie. Zobacz ofertę...

KONTAKT

PIŁSUDSKIEGO 135, 92-318 ŁÓDŹ
facebook.com/bajkonur
e-mail: info@bajkonur.pl
Telefon : 603-091-791

Studio Nagrań SoyuzStudio

Kamil Łazikowski 603 091 791
soyuzstudio@gmail.com
www.soyuzstudio.com

Jak do nas trafić?

Wi-Ma

Jesteśmy częścią strefy działań alternatywnych WI-MA. Więcej o tym miejscu przeczytasz na stronie wi-ma.org.

Jak do nas trafić?