Warsztaty perkusyjne – Miguel Alejandro Lagos Miranda – 23.02

Zapraszamy na unikalne dwugodzinne warsztaty dla perkusistów i perkusjonalistów, które poprowadzi w Bajkonurze znakomity muzyk pochodzący z Chile, mieszkający na stałe w Berlinie – Miguel Alejandro Lagos Miranda.

Ze względu na formułę spotkania liczba miejsc ograniczona jest tylko do 5! Na warsztaty złoży się 45-minutowa grupowa sesja instruktażowa, a następnie 15-minutowe lekcje indywidualne dla poszczególnych uczestników. Istnieje również możliwość umówienia dodatkowej prywatnej lekcji z artystą.

Koszt uczestnictwa: 90 zł
Zapisy: info@bajkonur.pl

Miguel Alejandro Lagos Miranda (Chile)

Miguel Alejandro Lagos Miranda

Wychowany w Berlinie, rozpoczął swoją karierę w wieku 16 lat. Studiował na berlińskiej Hans Eisler Hochschule für Musik. Obok jego aktywności w wielu zespołach (m.in. Mi Solar, Les Bomberos de Monte Cruz), odnajduje się w gatunkach tak kolorowych, jak urozmaicona jest kulturowa mieszanka Berlina: rock, pop, samba, soul, speed punk, death metal, reggae i funk. Uczy w Drumfactory School in Berlin. Prowadzi warsztaty wBerlinie i Frankfurcie nad Odrą. Jest też producentem muzycznym i DJ.

Więcej:

Bonus: wejściówki na koncert PGR

Każdy uczestnik otrzyma również darmową wejściówkę na koncert zespołu PGR – Latin Fire!, który odbędzie się 24 lutego o 20:00 w klubie Scenografia w Łodzi. Koncert będzie transmitowany przez Radio Łódź.

Projekt Grzegorza Rogali (PGR) wystąpi w składzie:

El Congo Allen (Kuba) – trąbka
Miguel Alejandro Lagos Miranda (Chile) – perkusja
Grzegorz Piasecki – kontrabas i gitara basowa
Witold Janiak – fortepian
Grzegorz Rogala – puzon