czytaj
Wydarzenia

Contemporary Noise Sextet – 7.03

W czwartek, 7 marca 2013 o godzinie 20:30, zagra u nas formacja Contemporary Noise Sextet, założona przez braci Kapsa – zespół znany wcześniej jako Contemporary Noise Quintet, aktualnie związany jest z niemiecką firmą wydawniczą Denovali Records. Ich muzykę można określić jako energetyczny jazz z elementami muzyki filmowej, jednak różnorodność dźwięków nie pozwala jednoznacznie zaszufladkować wypracowanego przez muzyków stylu.
cns-foto-mateusz_buczel-001-small

CONTEMPORARY NOISE SEXTET w składzie:

Kuba Kapsa – piano
Wojtek Jachna – trąbka
Tomek Glazik – saksofon tenorowy, barytonowy
Kamil Pater – gitara
Antoni Olszewski – kontrabas
Bartek Kapsa – perkusja

Jesienią 2006 ukazała się debiutancka płyta zespołu „Pig Inside The Gentleman”, która zebrała bardzo pozytywne recenzje i została jedną z płyt roku w plebiscycie Programu Trzeciego Polskiego Radia. Kolejne płyty to „Theatre Play Music” – zapis ilustracyjnej muzyki do przedstawienia teatralnego, „Unaffected Thought Flow” – pierwszy album nagrany jako sekstet oraz najnowsza płyta pod tytułem „Ghostwriter’s Joke”.

Płyty CNS są wydawane także w Japonii przez Zankyo Rec. oraz w Niemczech przez Denovali Rec. Nie inaczej jest z najnowszą płytą, która pojawiła się także w wersji winylowej.

Ghostwriter’s Joke

Najnowszy album przynosi kompozycje, które stanowią dźwiękowe opowieści, historie czy też komentarze do życia konkretnych osób, czasem znanych, istniejących w masowej świadomości, a czasem nieznanych nikomu.

Są to utwory napisane na zamówienie tych osób, większość z nich pragnęła zachować anonimowość. Niektóre z nich zniknęły w niewyjaśnionych okolicznościach i słuch o nich zaginął. Do dzisiaj nie wiadomo, co się z nimi dzieje, nikt ich już więcej nie widział… ale została muzyka.

Informacje organizacyjne:

Miejsce: Bajkonur
Czas: 07.03.2013 (czwartek), godz. 20:30
Bilety: 20 zł
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/157899004364129/

Dyskusja

Możliwość komentowania jest wyłączona.

SALE PRÓB W ŁODZI

BAJKONUR to trzy nowoczesne sale prób i nagrań w Łodzi, stworzone od podstaw z myślą o muzykach. Każda sala prób jest wyposażona w sprzęt, wentylowana i zaadaptowana akustycznie. Zobacz ofertę...

KONTAKT

PIŁSUDSKIEGO 135, 92-318 ŁÓDŹ
facebook.com/bajkonur
e-mail: info@bajkonur.pl
Telefon : 603-091-791

Studio Nagrań SoyuzStudio

Kamil Łazikowski 603 091 791
soyuzstudio@gmail.com
www.soyuzstudio.com

Jak do nas trafić?

Wi-Ma

Jesteśmy częścią strefy działań alternatywnych WI-MA. Więcej o tym miejscu przeczytasz na stronie wi-ma.org.

Jak do nas trafić?