czytaj
Wydarzenia

FORMA + Hunted By The Waves – 30.03

W ostatnią sobotę marca – 30.03 o godzinie 20:30 – na scenie Bajkonuru zaprezentuje się zespół FORMA i tym samym zakończy ogólnopolską trasę koncertową promującą debiutancki album „Forma”. W roli supportu wystąpi łódzki kwartet instrumentalny Hunted By The Waves.
FORMA_Maciej_Przemysław_Wróbel+Jakub_Tolak_2012

FORMA

Warszawskie trio jest grupą unikalną w polskiej muzyce, trudno znaleźć odpowiedniki ich dziwnego brzmienia, łączącego melodyjny rock z cechami post-metalu i progresywnej muzyki przypominającej Tool. Biorąc pod uwagę materiał z nowej płyty, na żywo można się spodziewać ciężkich jak żelbet unisonowych riffów, połamanego bitu perkusji, oraz dawki mocnego, rockowego gardła w liczbie trzech występujących panów. Tym bardziej warto się pojawić, że FORMA po zmianie składu zagra pierwszy raz z nowym gitarzystą, którego personaliów zespół zdecydował się nie ujawniać aż do wiosennych występów.

Hunted By The Waves

Czterech ludzi, których połączyła pasja tworzenia melodyjnego hałasu, przestrzeni pełnej sprzecznych uczuć i emocji, instrumentalnych kompozycji mających na celu uwolnienie wyobraźni słuchacza. W ich twórczości pojawiają się zarówno post-rockowe pejzaże, jak i sludge’owy ciężar nisko przestrojonych gitar. Zespół nie boi się również sięgać po elektroniczne ambientowe tła, tworzące w rozbudowanych aranżach istny ocean brzmień.

Informacje organizacyjne

Miejsce: Bajkonur
Czas: 30.03.2013 (sobota), godz. 20:30
Bilety: 15 zł
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/352082894909906/

Dyskusja

Możliwość komentowania jest wyłączona.

SALE PRÓB W ŁODZI

BAJKONUR to trzy nowoczesne sale prób i nagrań w Łodzi, stworzone od podstaw z myślą o muzykach. Każda sala prób jest wyposażona w sprzęt, wentylowana i zaadaptowana akustycznie. Zobacz ofertę...

KONTAKT

PIŁSUDSKIEGO 135, 92-318 ŁÓDŹ
facebook.com/bajkonur
e-mail: info@bajkonur.pl
Telefon : 603-091-791

Studio Nagrań SoyuzStudio

Kamil Łazikowski 603 091 791
soyuzstudio@gmail.com
www.soyuzstudio.com

Jak do nas trafić?

Wi-Ma

Jesteśmy częścią strefy działań alternatywnych WI-MA. Więcej o tym miejscu przeczytasz na stronie wi-ma.org.

Jak do nas trafić?