czytaj
Wydarzenia

Arutyunyan i Rubenis (Łotwa) – 4.04

W czwartek, 4 kwietnia o 20:30 zapraszamy na koncert łotewskiego duetu jazzowego Arutyunyan & Rubenis, których to panów można bez wahania nazwać najbardziej utalentowanymi muzykami młodego pokolenia na Łotwie.
Arutyunyan & Rubenis

Arutyunyan & Rubenis

Arutyunyan & Rubenis to duet improwizatorski młodych łotewskich muzyków – perkusisty Ivarsa Arutyunyana i gitarzysty Edgarsa Rubenisa. Debiutancka płyta duetu zatytułowana „Temple of Sound” zostanie wydana w kwietniu 2013 w limitowanej serii 300 sztuk oraz jeszcze bardziej limitowanej serii kaset audio (tylko 33 sztuki!).

Edgars Rubenis

Gitarzysta Edgars Rubenis, znany również jako lider zespołu Mona De Bo, którego ostatnia płyta „Pag Pag” trafiła na listę najlepszych albumów mediów muzycznych na Łotwie i który wziął udział w wielu festiwalach jako artysta solowy i członek zespołów – UNSOUND w Krakowie, SKIF w St. Pete, SKANU MEZS i ZEMLIKA na Łotwie i wielu innych.

Ivars Arutyunyan

Perkusista Ivars Arutyunyan, członek licznych składów jazzowych na Łotwie, studiujący obecnie w Kopenhadze, cieszący się wysoką estymą w duńskim środowisku muzycznym, uważany za jednego z najlepszych perkusistów młodego pokolenia w Europie.

Więcej informacji

BAJKONUR
4 kwietnia 2013 (czwartek), godz. 20:30
Wstęp: 20 zł

https://www.facebook.com/events/362586680525518/

Dyskusja

Możliwość komentowania jest wyłączona.

SALE PRÓB W ŁODZI

BAJKONUR to trzy nowoczesne sale prób i nagrań w Łodzi, stworzone od podstaw z myślą o muzykach. Każda sala prób jest wyposażona w sprzęt, wentylowana i zaadaptowana akustycznie. Zobacz ofertę...

KONTAKT

PIŁSUDSKIEGO 135, 92-318 ŁÓDŹ
facebook.com/bajkonur
e-mail: info@bajkonur.pl
Telefon : 603-091-791

Studio Nagrań SoyuzStudio

Kamil Łazikowski 603 091 791
soyuzstudio@gmail.com
www.soyuzstudio.com

Jak do nas trafić?

Wi-Ma

Jesteśmy częścią strefy działań alternatywnych WI-MA. Więcej o tym miejscu przeczytasz na stronie wi-ma.org.

Jak do nas trafić?