czytaj
Wydarzenia

Niechęć – 18.04

W czwartek 18.04 na naszej scenie zaprezentuje się formacja Niechęć – nowy głos na polskiej scenie alternatywnej. Muzycy zespołu odwołują się do bogatej tradycji rodzimego jazzu, zarazem odważnie i bezkompromisowo poszerzając ją o rockową psychodelię i nastrojowość rodem z muzyki filmowej. Podczas koncertu muzycy zapoznają nas z materiałem z najnowszej płyty „Śmierć w miękkim futerku”.

 

Głównym atutem Niechęci jest niepokorne i świeże podejście do polskiego jazzu – z punktu widzenia tradycji mocno awangardowe i kontrowersyjne, ale jednocześnie niesamowicie przystępne, trafiające również w gusta wielbicieli rocka czy muzyki alternatywnej. Wydany 1 kwietnia 2012 roku debiutancki album „Śmierć w miękkim futerku” doczekał się kilkudziesięciu bardzo pozytywnych recenzji (m.in. w Gazecie Wyborczej, Newsweeku, Przeglądzie, Polityce, Machinie, Wprost, Screenagers, PopUpMusic, Uwolnij Muzykę, Porcys). Za produkcję albumu odpowiadał znany ze współpracy m.in. z Tomaszem Stańko, Agą Zaryan, Stanisławem Soyką, Kalibrem 44, CKOD, Kapelą Ze Wsi Warszawa Sebastian Witkowski.

Niechęć w składzie:

Rafal Blaszczak – gitara
Stefan Nowakowski – bas
Michal Kaczorek – perkusja
Tomek Wielechowski – piano
Maciej Zwierzchowski – saksofony

Informacje organizacyjne:

Miejsce: Bajkonur
Czas: 18.04.2013 (czwartek), godz. 20:30
Bilety: 20 zł
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/504574606265231/

Dyskusja

Możliwość komentowania jest wyłączona.

SALE PRÓB W ŁODZI

BAJKONUR to trzy nowoczesne sale prób i nagrań w Łodzi, stworzone od podstaw z myślą o muzykach. Każda sala prób jest wyposażona w sprzęt, wentylowana i zaadaptowana akustycznie. Zobacz ofertę...

KONTAKT

PIŁSUDSKIEGO 135, 92-318 ŁÓDŹ
facebook.com/bajkonur
e-mail: info@bajkonur.pl
Telefon : 603-091-791

Studio Nagrań SoyuzStudio

Kamil Łazikowski 603 091 791
soyuzstudio@gmail.com
www.soyuzstudio.com

Jak do nas trafić?

Wi-Ma

Jesteśmy częścią strefy działań alternatywnych WI-MA. Więcej o tym miejscu przeczytasz na stronie wi-ma.org.

Jak do nas trafić?

%d blogerów lubi to: