Nowy nabór do Szkoły Marka Kądzieli – 3/09 godz. 19.00

Czas urlopów i wakacji powoli się kończy, ale nie kończy się czas na wytrawną i dobrze zorganizowaną przygodę. Zapraszamy Was bowiem do niezwykłej szkoły muzycznej Marka Kądzieli. W niej będziecie mogli się dowiedzieć m.in. czym są tajemniczo brzmiące określenia typu „triada harmoniczna” czy też „akord alterowany”.

MK

Pod bacznym i życzliwym okiem Marka i pozostałych nauczycieli, którzy są aktywnymi i doświadczonymi muzykami, będziecie mogli w pełni zrozumieć i doświadczyć czym jest muzyka w najlepszym swoim wydaniu.Zapraszamy gitarzystów, basistów, perkusistów, wokalistów, saksofonistów lub też osoby, które dopiero pragną się nimi stać. W naszej szkole doświadczycie jak teoria łączy się z praktyką wspólnego scenicznego grania, co jest doświadczeniem pionierskim na rynku polskiej edukacji muzycznej.

Szkoła Marka Kądzieli to miejsce, gdzie łączy się systematyczną pracę nad techniką gry na instrumentach z żywiołową improwizacją muzyczną w najlepszym tego słowa znaczeniu. Oprócz wspólnych zajęć, każdy z Was będzie prowadzony przez osobistego nauczyciela-opiekuna, który podczas indywidualnych spotkań będzie dbał o rozwój Waszych umiejętności i służył fachową radą.

Jeśli więc już gracie lub dopiero zaczynacie swoją przygodę z muzyką zapraszamy do nas. Łączymy profesjonalizm ze wspaniałą, pełną poczucia humoru i pasji atmosferą.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 03.09.13 (wtorek) w Bajkonurze (Piłsudskiego 135 – Zakłady WI-MA ) o godzinie 19:00. Jak do nas trafić?

Wszystkiego będziecie mogli się dowiedzieć osobiście!