Bartosz Stępień

Bartosz Stępień

Nauczyciel gry na gitarze basowej i kontrabasie w Szkole Muzycznej Marka Kądzieli

Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie kontrabasu prowadzonej przez Władysława Romanowskiego. Wykształcenie jazzowe odebrał na warsztatach jazzowych w Chodzieży i Puławach, prowadzonych przez takich basistów jak Zbigniew Wegehaupt, Andrzej Cudzich, Marcin Pospieszalski oraz wykładowcy z Berkeley Music Academy.

Z kwartetem jazzowym „Contraband” zajął pierwsze miejsce w łódzkich zmaganiach jazzowych. Jest współtwórcą zespołu „Fuzja” czerpiącego swe źródła w muzyce jazzowej i klasycznej. Brał udział w nagraniach płyt jazzowych m.in. Macieja Tubisa, na której wykonał solo na kontrabas i orkiestrę smyczkowa.

Współpracuje z takimi muzykami jak: Janusz Skowron, Maciej Strzelczyk, Maciej Tubis, Włodzimierz Pawlik, Włodzimierz Kiniorski, Witek Janiak oraz Michał Kobojek. Obecnie swój czas poświęca tworzeniu nowej wizji brzmienia zespołu Musicount, z którym to zespołem planuje nagrać płytę z własnymi kompozycjami.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

SALE PRÓB W ŁODZI

BAJKONUR to trzy nowoczesne sale prób i nagrań w Łodzi, stworzone od podstaw z myślą o muzykach. Każda sala prób jest wyposażona w sprzęt, wentylowana i zaadaptowana akustycznie. Zobacz ofertę...

KONTAKT

PIŁSUDSKIEGO 135, 92-318 ŁÓDŹ
facebook.com/bajkonur
e-mail: info@bajkonur.pl
Telefon : 603-091-791

Studio Nagrań SoyuzStudio

Kamil Łazikowski 603 091 791
soyuzstudio@gmail.com
www.soyuzstudio.com

Jak do nas trafić?

Wi-Ma

Jesteśmy częścią strefy działań alternatywnych WI-MA. Więcej o tym miejscu przeczytasz na stronie wi-ma.org.

Jak do nas trafić?