Witold Ambroziak

Witold Ambroziak

Nauczyciel gry na saksofonach w Szkole Muzycznej Marka Kądzieli

Witold Ambroziak

Przygodę z muzyką rozpoczął w dzieciństwie. Począwszy od Szkoły Muzycznej I stopnia poprzez Szkołę Muzyczną II stopnia, gdzie rozpoczął również edukacje na saksofonie, ukończył Akademię Muzyczną w Łodzi. Gra na saksofonach, klarnecie oraz AKAI EWI.

Posiada 12 letnie doświadczenie pedagogiczne w pracy z dziećmi i młodzieżą. W 2001r rozpoczął pracę w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia jako nauczyciel klasy saksofonu, dyrygent Big-Bandu.

Ma duże doświadczenie sceniczne. Współpracował z Teatrem Rampa, grupą VOX, Heleną Vondrackovą, łódzką grupą Normalsi, grupą Tipsy Drivers, ze znanym łódzkim saksofonistą Jackiem Delongiem, dyrygentem Big Bandu Akademii Muzycznej w Łodzi uzyskując nagrodę Grand Prix w Polsce, z Marianem Lichtmanem perkusistą zespołu Trubadurzy, Marcinem Janiszewskim, Witoldem Janiakiem oraz wieloma innymi wspaniałymi muzykami polskiej sceny muzycznej i nie tylko.

W latach 2001-2005 twórca jazzowej grupy muzycznej Jazz Band Compot, obecnie lider grupy TRABANDA, odnoszącej sukcesy na Polskiej scenie muzycznej.

Muzyk sesyjny, kompozytor, aranżer realizator i producent muzyczny.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

SALE PRÓB W ŁODZI

BAJKONUR to trzy nowoczesne sale prób i nagrań w Łodzi, stworzone od podstaw z myślą o muzykach. Każda sala prób jest wyposażona w sprzęt, wentylowana i zaadaptowana akustycznie. Zobacz ofertę...

KONTAKT

PIŁSUDSKIEGO 135, 92-318 ŁÓDŹ
facebook.com/bajkonur
e-mail: info@bajkonur.pl
Telefon : 603-091-791

Studio Nagrań SoyuzStudio

Kamil Łazikowski 603 091 791
soyuzstudio@gmail.com
www.soyuzstudio.com

Jak do nas trafić?

Wi-Ma

Jesteśmy częścią strefy działań alternatywnych WI-MA. Więcej o tym miejscu przeczytasz na stronie wi-ma.org.

Jak do nas trafić?